Kentucky

View listings

Realigro.pl jest pierwszą światową wyszukiwarką nieruchomości, w której możesz przeglądać ogłoszenia o domach do sprzedaży w Kentucky

Nieruchomość na sprzedaż w Kentucky

Kentucky to stan na południowym wschodzie Stanów Zjednoczonych, z Frankfurcie jako stolicą, graniczy na północy z Ohio, Illinois i Indianą, na południu z Tennessee, na wschód od Wirginii, a na zachodzie jest mokry od Missouri i na wschód od gór Appalachów. Największe miasto w stanie, Louisville, jest gospodarzem Kentucky Derby, słynnego wyścigu konnego w Churchill Downs.

Szukasz nieruchomości na sprzedaż w Kentucky i chcesz uzyskać informacje na temat rynku nieruchomości?

Musisz wiedzieć, że po rekordowym roku 2017, rynek nieruchomości Kentucky kontynuował silny wzrost sprzedaży i wzrost wartości w styczniu.

 Łączna sprzedaż nieruchomości na sprzedaż w Kentucky w styczniu była druga najwyższa notowana w styczniu. Chociaż sprzedaż domów spadła nieznacznie w pierwszym miesiącu roku, aktywność jest nadal silna w wielu częściach stanu i jest na historycznych wzloty, pomimo tłumionych poziomów zapasów. W tym roku powinien nadal być dobry ruch na rynku, a wzrośnie jeszcze bardziej, jeśli liczba domów dostępnych na sprzedaż wzrośnie, szczególnie dzięki nowym konstrukcjom.

 Średnie ceny nieruchomości sprzedanych w całym Kentucky wzrosły o 4,6 procent w styczniu, co daje najwyższą średnią cenę.

 Całkowity brak mieszkań i ich wpływ na wyższe ceny domów zmieniły sprzedaż w większości Stanów Zjednoczonych w zeszłym miesiącu. Dobrą wiadomością jest to, że ruch kupujących jest jeszcze silniejszy niż na początku ubiegłego roku, sprzedaż na poziomie krajowym nie była zgodna z kursem i utrzymała się znacznie poniżej zeszłego stycznia. Oczywiste jest, że zbyt wiele rynków staje się obecnie coraz mniej dostępnych i desperacko potrzebuje nowych zapasów, aby ułatwić szybki wzrost cen.

 Jednak w Kentucky dostępność jest mniej problematyczna niż w wielu częściach kraju. W trzech największych obszarach metropolitalnych, Louisville, Lexington i północnym Kentucky, średnie ceny domów były nadal o 30-35% niższe niż w Stanach Zjednoczonych jako całości.

Rynek nieruchomości na sprzedaż w Kentucky stanie się bardziej konkurencyjny ze względu na zmieniającą się pogodę, nabywcy nadal szukają nieruchomości na sprzedaż w Kentucky, a obietnica wyższych stóp procentowych pozostaje na horyzoncie. Kto planuje kupić nieruchomość na sprzedaż w Kentucky na wiosnę, powinien wkrótce otrzymać kredyt hipoteczny i, odwrotnie, sprzedający, którzy zacytują swój dom w miesiącach wiosennych lub letnich powinni zacząć przygotowania już teraz, aby był gotowy do pracy, gdy nadejdzie moment wymienianie kolejno. Przy dobrej kondycji gospodarki przewiduję, że nieruchomości w Kentucky będą kontynuowane w stałym tempie przez cały rok.

Mapa, zmian cen i statystyki

Related Real estates

Cod. 9538

Sprzedaż Teren rolniczy, Kentucky, Adair County, Frankfort, Frankfort

1,902,209.21PLN
Sprzedaż
Teren rolniczy

165921113 m²
40 + akrów ziemi z wielu dużych dębów i
Cod. 6380

Sprzedaż Dom wiejski, Kentucky, Allen County, Muldraugh, 203 Basham Court

261,809.44PLN
Sprzedaż
Dom wiejski

1242 m²
203 Basham Trybunał Muldraugh, KY 40155
Mapa, zmian cen i statystyki
 
 
2005-2021 REALIGRO REAL ESTATE LTD. All Rights Reserved - VAT Nr: 893969932
Neikos Digital Agency
  1. Preferencje

    Dla lepszego wykorzystania stronie Realigro, ustawić preferencje języka, waluty, metrach kwadratowych lub m kw.

    Ustaw teraz Nie pokazuj ponownie
BB